Przewody sceniczne, sprzedawane w naszym sklepie, służą do przygotowywania cyfrowych i analogowych połączeń audio. Znajdziesz je u nas w dwóch najpopularniejszych standardach - kabel AES/EBU oraz DMX.

Specyfikacja techniczna kabli AES/EBU oraz DMX

Technologia AES/EBU jest podstawowym standardem wykorzystywanym do podłączania sprzętów audio. Oferowane przez nas produkty są dostosowane do specyfikacji technicznej i wymagań współczesnych urządzeń tego typu. Sygnał wysyłany jest przewodem symetrycznym. Transmisja odbywa się szeregowo, z rozdzielczością 24 bitów. Za pomocą oferowanego tu kabla AES/EBU uzyskasz wyższą jakość transmisji niż w przypadku popularnego złącza koaksjalnego. Jest on przy tym bardzo wytrzymały, odporny m.in. na alkohol, wodę morską czy słabe zasady i kwasy.

Kable DMX przesyłają wyłącznie sygnały cyfrowe w formie fali prostokątnej. Wymagają wysokiej jakości izolacji, by zapewnić przepustowość na poziomie 250 kb/s. Takie są właśnie produkty dostępne w tej kategorii. To przewody odpowiednio ekranowane, trwałe i gwarantujące najwyższą jakość dźwięku. Złóż zamówienie już dziś.

AES/EBU DMX

Kable AES/EBU oraz DMX – doskonałe efekty dźwiękowe i świetlne

Dostępne w tym dziale przewody sceniczne znajdziesz w dwóch najpopularniejszych wariantach: AES/EBU oraz DMX. Kable AES/EBU pozwolą Ci uzyskać świetną jakość cyfrowych danych audio. Dzięki małej podatności na zakłócenia zewnętrzne zapewniają wysoką klasę transmisji. Kable DMX (Digital MultipleXed Protocol) z kolei, umożliwią Ci sterowanie systemem oświetlenia oraz zapewnią znakomite efekty dźwiękowe i świetlne. Wykorzystując je, zapewnisz organizowanym przez siebie wydarzeniom kulturalnym, plenerowym czy konferencjom perfekcyjne zaplecze techniczne.

Zalety i właściwości kabli AES/EBU oraz DMX

Przewody sceniczne, które tu znajdziesz, są trwałe, wytrzymałe i gwarantują możliwie wysoką jakość dźwięku. Wśród ich niewątpliwych atutów należy wymienić odporność na ścieranie i działanie substancji chemicznych, m.in. wody morskiej, alkoholu, słabych kwasów i zasad, ozonu i olejów. Dodatkowo charakteryzują się świetnymi parametrami mechanicznymi i wysoką elastycznością zarówno w pokojowych, jak i niskich temperaturach.

Wybierz jakość i niezawodność

Oferowane w tej kategorii produkty dostosowane są do wymagań współczesnych urządzeń scenicznych. Wykonane są z wysokiej klasy materiałów, dzięki czemu świetnie sprawdzają się w zastosowaniach studyjnych i plenerowych. Warto dodać, że dostępne tu kable sceniczne spełniają rygorystyczne normy, a przy tym nie kosztują wiele. Nie czekaj, sprawdź ich możliwości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl