Ciepłoodporne 180°C

Ciepłoodporne 180°C przewody do zadań specjalnych

Jeśli potrzebujesz specjalnych przewodów, które będą w stanie wytrzymać wysokie temperatury, to powinieneś zainteresować się tym produktem. Przewody Ciepłoodporne 180°C, jak sama nazwa wskazuje, są w stanie wytrzymać temperaturę, aż do 180°C. Dzięki temu można zastosować je, w różnych gałęziach przemysłu, bez obawy o szybkie zniszczenie. To z kolei może zagwarantować spokój osobom, pracującym, w tak ekstremalnych warunkach, gdzie każda usterka może oznaczać poważne problemy.

Gdzie zastosować przewody ciepłoodporne 180°C?

Tak jak wspomnieliśmy wyżej, przewody ciepłoodporne 180°C można zastosować w różnych miejscach - w elektrowniach, przemyśle lotniczym, lutniczym, maszynowym i okrętowym. Jednym słowem wszędzie tam, gdzie panują ekstremalne warunki, a zwykłe kable nie byłyby w stanie długo popracować. W tej kategorii znajdziesz takie właśnie produkty. Jeśli więc potrzebujesz wytrzymałych przewodów, to z pewnością znajdziesz tutaj te w pełni odpowiadające Twoim wymaganiom.

Jak są zbudowane przewody ciepłoodporne?

Specjalna budowa umożliwia przewodom ciepłoodpornym pracę w ekstremalnych temperaturach. Izolacja, wykonana ze specjalnej gumy silikonowej sprawia, że są one odporniejsze na uszkodzenia mechaniczne. Co więcej, posiadają specjalną cechę - są samogasnące, a więc zmniejszają ryzyko wystąpienia pożaru, w miejscach, gdzie istnieje wysokie zagrożenie. Zapewniają więc większy komfort pracy oraz bezpieczeństwo pracownikom.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl