Ethercon: coś czego nie wiedziałeś, że potrzebujesz

Wiesz, czym jest Ethernet prawda? Kolokwialnie mówiąc, jest to podłączanie Internetu, za pomocą kabla. Jest to metoda, która zapewnia lepsze połączenie, niż przez Wi-Fi. Nic więc dziwnego, że jest bardziej popularna także podczas różnego rodzaju występów. Jest jednak jeszcze jeden element, powiązany z Ethernetem, którym powinieneś się zainteresować. Są to złącza ethercon. Nie słyszałeś o nich? Nic nie szkodzi. Zaraz wszystko Ci wyjaśnimy!

Czym jest ethercon?

Ethercon jest specjalnie zamykanym złączem Ethernet. W tej kategorii możesz znaleźć takie właśnie złącza, które ułatwią Ci urozmaicenie tego, co dzieje się na scenie, podczas występu. Z wyglądu przypominają złącza XLR, z jednym wyjątkiem, część łącząca została w nich zastąpiona końcówką Ethernet.

Do czego stosuje się ethercon?

Przede wszystkim do wszelkich dźwiękowych i świetlnych efektów, pojawiających się na scenie, podczas występu. Jest to bardzo ciekawe urozmaicenie, które sprawi, że każdy koncert będzie niezapomniany. W tej kategorii znajdziesz kilka modeli, które powinny Cię zainteresować. Spróbuj, być może okaże się, że dobry jakościowo ethercon, jest tym, czego brakowało, podczas organizowanych, przez Ciebie imprez rozrywkowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl