Hybrydowe przewody: przyszłość na wyciągnięcie ręki

Jeśli masz dosyć wszędzie plątających się przewodów, to zdecyduj się na zakup jednego, zawierającego w sobie je wszystkie. Kable hybrydowe są właśnie takim produktem. Dzięki nim ograniczasz ilość przewodów na scenie do absolutnego minimum. To bardzo komfortowe rozwiązanie - umożliwi Ci także łatwiejsze utrzymanie porządku w kablach estradowych.

Hybrydowe przewody dobre dla środowiska

Zastosowanie kilku kabli w jednym przewodzie ma jeszcze inną, ważną zaletę. Ogranicza ilość materiału, który w normalnych warunkach wykorzystany by był do wytworzenia i zapakowania tradycyjnych przewodów. Co za tym idzie wytworzenie przewodów hybrydowych, jest może nie tyle proekologiczne, ile zdecydowanie zmniejsza negatywne aspekty tworzenia produktów tego typu.

Zadbaj o porządek w swoim okablowaniu

Zastosowanie przewodów hybrydowych umożliwi Ci łatwiejsze utrzymanie porządku w wykorzystywanym przez Ciebie okablowaniu. Łatwiej jest je przechowywać i przewozić, kiedy zajmują mniej miejsca. Co jednak ważniejsze świetnie sprawdzają się na scenie, gdzie nadmiar okablowania nie jest raczej mile widziany. W tej kategorii znajdziesz różnego rodzaju przewody hybrydowe. Zadbaj więc o bezpieczeństwo wykonawców, środowiska oraz swój czas i wybierz te, które najbardziej Ci odpowiadają!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl