JACK 6,3mm (1/4")

Jack 6.3 mm idealny do profesjonalnego sprzętu audio

Jack jest wtyczką, występującą niemal w każdym sprzęcie, powiązanym z obrazem i dźwiękiem. Te złącze od wielu lat jest standardowym wyposażeniem w różnego rodzaju urządzeniach. Jack 6.3 mm jest jednym z jego wersji. Jest on wykorzystywany w profesjonalnym sprzęcie audio oraz instrumentach muzycznych. Jeżeli zajmujesz się działalnością artystyczną, to powinieneś zakupić kilka sztuk tego złącza. Nigdy nie wiesz, kiedy może Ci się przydać jakieś zapasowe. Tym bardziej podczas koncertów, gdy czasem, może dojść do różnych awarii. Nie ma wtedy zbyt wiele czasu, na to, aby udać się do sklepu, Lepiej mieć części zapasowe przy sobie.

Niezniszczalny Jack 6.3 mm

Być może lekko przesadziliśmy. Nie jest on niezniszczalny, lecz bardzo ciężko jest go uszkodzić. Ze względu na swoje gabaryty jest to dosyć solidny element. Nie powinno Cię to dziwić. Początkowy Jack 6.3 mm był wykorzystywany do przełączania sygnałów telefonicznych.

Zalety są oczywiste

Stosując złącze Jack 6.3 mm, możesz być pewien, że kable na pewno się nie poplątają. Jest ono tak skonstruowane, że można włożyć je do urządzenia w dowolny sposób. Co więcej, posiada również inne zastosowania. O przemyśle telefonicznym już wspomnieliśmy, lecz oprócz niego, złącze Jack 6.3 mm można spotkać w lotnictwie cywilnym i wojskowym. Sam więc widzisz, jak wiele zalet ma ten uniwersalny i ponadczasowy element.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl