Wysokiej jakości kable energetyczne z naszej oferty, takie jak przewód YDYp 3x1,5 mm oraz 3x2,5 mm to profesjonalne i trwałe rozwiązania do stosowania w instalacjach budynku. Płaski kształt zapewnia łatwe prowadzenie okablowania wewnątrz wąskich szachtów i rur ochronnych. Możliwość pracy z wysokim napięciem do 750 V sprawia, że mogą być wykorzystywane w większości aplikacji.

Dostępne w naszym asortymencie produkty, takie jak kabel ziemny YKY, mogą być łatwo prowadzone zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz obiektów, bezpośrednio w gruncie. Wykonane z użyciem wysokiej klasy mieszanki materiałów izolacyjnych są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz promieniowanie UV. Mogą przesyłać energię elektryczną o napięciu znamionowym do 1 kV.

Jeżeli szukasz najlepszego okablowania do przesyłu energii elektrycznej, skorzystaj z naszej oferty!

Kable energetyczne

Profesjonalne i trwałe kable energetyczne

Kable energetyczne to niezawodne i solidne rozwiązania stosowane do budowy instalacji w budynkach. Dostępne w tym dziale przewody z powodzeniem mogą być prowadzone zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków – bezpośrednio w gruncie. Niezbędną ochronę miedzianym żyłom zapewnia odpowiednia izolacja. Jej zadaniem jest zabezpieczenie przewodów przed wilgocią, uszkodzeniami mechanicznymi i innymi czynnikami, które mogłyby zaszkodzić skuteczności przesyłu energii.

Uniwersalne przewody energetyczne

Kable ziemne są świetną alternatywą dla przewodów napowietrznych. W ich przypadku nie występuje ryzyko zerwania, a co za tym idzie przerw w dostawie prądu. Dzięki wysokiej klasy materiałom mogą pełnić powierzone im funkcje przez lata. Konstrukcja przewodów energetycznych zapewnia dużą giętkość i bezproblemowy montaż – ich prowadzenie w wąskich rurach ochronnych i kanałach instalacyjnych wewnątrz budynków jest bardzo łatwe. Kabli energetycznych możesz użyć między innymi do połączeń w obwodach sygnalizacji czy w miejscach narażonych na drgania. Znajdziesz tu również produkty posiadające samogasnącą powłokę dedykowane do instalacji zagrożonych pożarem.

Sprawdzone produkty wysokiej jakości

Gwarantujemy, że w tym dziale znajdziesz produkty, których cechy zapewnią długą żywotność budowanych instalacji. Pozostają równie skuteczne w szerokim zakresie temperatur. Są bezpieczne dla użytkowników. Oferowane przez nas przewody znakomicie nadają się do przesyłu energii elektrycznej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl