W naszym asortymencie znajdziesz profesjonalne kable informatyczne polskich producentów, zarówno nieekranowane (U/UTP, patchcordy UTP) oraz w specjalnym ekranie z folii aluminiowej (F/UTP, U/FTP), mającej na celu ochronę przed wpływem zewnętrznych pól elektromagnetycznych. Produkty są przeznaczone do zastosowań w sieciach komputerowych i umożliwiają transmisję danych na poziomie 1 Gb/s. Kable informatyczne można wykorzystywać do transmisji sygnałów, dźwięku oraz obrazu telewizyjnego.

Oferowane produkty mogą być wykorzystywane do budowy okablowania strukturalnego, wewnątrz obiektów mieszkalnych, a także przemysłowych, zgodnie z normą PN-EN 50575. Kable informatyczne w powłoce PE zapewniają niezawodną transmisję niezależnie od warunków środowiskowych gdyż są odporne na działanie promieniowania UV oraz wilgoć.

Nie zwlekaj, skorzystaj z naszej oferty kabli informatycznych!

Profesjonalne kable informatyczne

Przewody teleinformatyczne to akcesoria przeznaczone do stworzenia wewnętrznych sieci w domach, biurach czy obiektach przemysłowych. Bez nich budowa sieci LAN w serwerowniach również nie miałaby szans na powodzenie. Poszczególne modele dostępnych tu kabli charakteryzują się nieco innymi parametrami. Ważne jest, aby zwrócić na nie uwagę podczas konstruowania sieci teleinformatycznej. Dlatego do opisu każdego produktu z naszego asortymentu dołączyliśmy specyfikację techniczną. Znajdziesz w niej niezbędne informacje, m.in. zakres temperatury pracy i minimalny promień gięcia.

Do czego stosowane są kable informatyczne?

Kable teleinformatyczne stosuje się przede wszystkim do łączenia komputerów i innych urządzeń sieci LAN z gniazdami telekomunikacyjnymi. Dostępne w tym dziale produkty można wykorzystać do transmisji danych, dźwięku oraz obrazu telewizyjnego. Oferowane przez nas przewody świetnie sprawdzą się zarówno wewnątrz budynków mieszkalnych, jak i przemysłowych. W przypadku sieci przemysłowych narażonych na zakłócenia elektromagnetyczne należy wybrać okablowanie ekranowane folią AI/Pet. Dzięki temu rozwiązaniu wzrasta jakość parametrów teletransmisyjnych.

Gwarancja wysokiej jakości

Wysoką jakość kabli potwierdzają zgodności z normami krajowymi i międzynarodowymi. Przewody pochodzą wyłącznie od sprawdzonych producentów, gwarantujących bezawaryjność swoich rozwiązań. Dzięki temu możesz być pewny, że instalacje wykonane z ich pomocą przetrwają naprawdę długo i zapewnią odpowiedni poziom transmisji danych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl