Specjalistyczny kabel YTDY to wysokiej jakości rozwiązanie dla branży telekomunikacyjnej. Jest przeznaczony do instalacji niskoprądowych i niskonapięciowych, takich jak systemy domofonowe czy urządzenia alarmowe. Nasze produkty są zgodne z normą PN-EN 50575 (CPR). Znajdziesz u nas również wyroby mogące transmitować sygnały o wysokiej częstotliwości, m.in. z anten telewizji naziemnej oraz obraz TV przemysłowej CCTV.

Oferowane przez nas okablowanie jest odporne na szeroki zakres temperatur i podatne na wyginanie oraz prowadzenie w wąskich i krętych szachtach wewnątrz budynków. Jest także niepalne oraz bardzo solidne i wytrzymałe. Doskonałej klasy kable YTDY znajdują zastosowanie w profesjonalnych instalacjach alarmowych i telewizyjnych. Jeśli szukasz solidnych przewodów telekomunikacyjnych – skorzystaj z naszego asortymentu!

Kable telekomunikacyjne

Kable telekomunikacyjne – trwałość na lata

Od kabli telekomunikacyjnych wymaga się trwałości i bezawaryjności przez długie lata. Zapewnić to może tylko odpowiednia technologia produkcji i użyte do ich wykonania materiały. Instalacje oparte na transmisji danych wymagają bowiem konkretnych parametrów. Te właściwości gwarantują dostępne tu kable telekomunikacyjne.

Przeznaczenie kabli telekomunikacyjnych

Dostępne w tym dziale przewody są ściśle dostosowane do obowiązujących w branży telekomunikacyjnej norm i wymogów. Wykorzystasz je między innymi do budowy instalacji niskonapięciowych i niskoprądowych. Bez nich systemy domofonowe czy alarmowe nie mogłyby działać. Wśród oferowanych tu produktów znajdziesz również kable dedykowane do transmisji sygnałów wysokich częstotliwości, np. anten telewizji naziemnej. Na szczególną uwagę zasługują tu przeznaczone do pracy w nowoczesnych instalacjach kable hybrydowe. Dzięki ich przemyślanej konstrukcji w krótkim czasie i przy niewielkim nakładzie pracy stworzysz uniwersalny i wielozadaniowy system instalacyjny.

Sprawdzone produkty z najwyższej półki

W naszym asortymencie znajdziesz wyłącznie produkty, których wysoką jakość potwierdzają zgodności z krajowymi i międzynarodowymi normami. Dostępne tu okablowanie wyróżnia się możliwością pracy w temperaturach o szerokim zakresie. Dzięki wysokiej elastyczności ich prowadzenie w wąskich i krętych szachtach instalacyjnych wewnątrz budynków nie sprawi Ci trudności. Co więcej, nasze przewody telekomunikacyjne są niepalne i bardzo solidne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl