Przewody jednożyłowe – prostota i praktyczność

Przewody jednożyłowe to popularne akcesoria o szerokim spektrum zastosowań. W zależności od posiadanych parametrów sprawdzą się w warunkach domowych lub przemysłowych. Wykorzystywane są między innymi do budowy połączeń w urządzeniach codziennego użytku czy szaf sterowniczych. W tej kategorii znajdziesz przewody jednożyłowe w rozmaitych wersjach kolorystycznych i o różnych wymiarach. Dzięki temu bez trudu dopasujesz je do własnych celów.

Przewody jednożyłowe – możliwości zastosowania

Przewody jednożyłowe używane są do budowy wiązek kablowych, połączeń elementów ruchomych maszyn czy modernizacji istniejących instalacji elektrycznych. Świetnie sprawdzają się także w miejscach wymagających dobrej odporności na zginanie. Wśród dostępnych tu przewodów znajdziesz również kable ciepłoodporne. Dzięki swojej konstrukcji oraz specjalnej powłoce termoizolacyjnej doskonale znoszą wysokie i niskie temperatury. Ich samogasnąca izolacja chroni je też przed uszkodzeniami mechanicznymi. Przy tym przewody ciepłoodporne pozostają elastyczne, dzięki czemu budowa instalacji przy ich użyciu jest znacznie ułatwiona.

Gwarancja jakości i bezpieczeństwa

W tym dziale oferujemy wyłącznie przewody pochodzące od sprawdzonych producentów. Gwarantujemy, że decydując się na ich zakup nie będziesz zawiedziony, ponieważ stale czuwamy nad jakością oferowanych tu produktów. Potwierdzają ją również zgodności z normami technicznymi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl