Znajdziesz u nas wysokiej jakości produkty elektroinstalacyjne do zastosowań w instalacjach elektrycznych, takie jak podtynkowe puszki szeregowe. Są one podstawowym elementem każdego systemu przesyłu energii. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych nie wymagają używania specjalistycznych narzędzi do montażu. Są odporne na działanie wysokich i niskich temperatur, wilgoci oraz na uszkodzenia mechaniczne.

Mogą być wykorzystywane do podłączania wszelkiego rodzaju osprzętu elektrycznego stosowanego w mieszkaniach, biurach i przemyśle: gniazd, łączników, ściemniaczy i innych akcesoriów. Charakteryzują się precyzyjnym, solidnym wykonaniem i wieloletnią trwałością.

Każda oferowana przez nas podtynkowa puszka szeregowa jest wyposażona w specjalne otwory, które pozwalają na jej doskonałe dopasowanie do miejsca montażu. Produkty są odporne na zjawiska termiczne do temperatury 650°C. Jeżeli szukasz taniego i profesjonalnego osprzętu elektroinstalacyjnego – skorzystaj z naszych produktów!

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl