Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Złącza, gniazda, wtyki – akcesoria elektroniczne

Zarówno wtyki, jak i gniazda umożliwiają łączenie urządzeń przy użyciu przewodów. Mogą być montowane na kablu oraz w dowolnej obudowie. Pod pojęciem wtyczek kryją się części męskie złącza. Z kolei gniazda określane są jako ich żeńskie elementy. O tym rozróżnieniu decydują kształty styków. Elementy stykowe wtyków mają formę bolców lub pinów, a gniazd – otwory. Stworzone po ich połączeniu złącza stosuje się do rozbudowy linii przewodów poprzez połączenie dwóch odrębnych kabli.

Zastosowanie akcesoriów

W tym dziale znajdziesz mnóstwo profesjonalnych złączy dostosowanych do wielu zadań. Złącza JACK i MINI JACK wykorzystasz w systemach oświetleniowych, audiowizualnych, sterujących i kontrolnych. Dedykowane są do montażu na przewodzie. Z kolei, złącza XLR przeznaczone są do instalacji na panelach i obudowie. Złączy ETERCON użyjesz w przypadku systemów logicznych, sterujących i kontrolnych.

Solidna konstrukcja, wysoka jakość

Znakomite właściwości mechaniczne i elektryczne to jedne z podstawowych zalet oferowanych tu produktów. Wytrzymała konstrukcja zapewnia im długą żywotność, a możliwość pracy w szerokim zakresie temperatur czyni je niemal niezawodnymi. Warto również docenić użyte do ich produkcji wysokiej jakości materiały izolujące. Te cechy sprawią, że gniazda, wtyki i złącza z tego działu spełnią Twoje wysokie wymagania techniczne. Doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie liczy się trwałość i bezawaryjność.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl