Bitner – kable i przewody

Produkty marki Bitner to wysokiej klasy kable i przewody o wszechstronnych zastosowaniach. Wśród nich znajdziesz rozwiązania do przesyłu cyfrowych i analogowych sygnałów audio, a także okablowanie do systemów nagłośnienia i mikrofonów stosowanych w studiach nagraniowych. Charakteryzują się one wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i mogą pracować w szerokim zakresie temperatur.

Duża giętkość i elastyczność kabli sterowniczych sprawia, że okablowanie może być z łatwością prowadzone w orurowaniu wewnątrz budynków, bez obaw o jego nadmierne wygięcie i awarię. Specjalne izolacje oraz oploty zapewniają wysoki poziom ochrony przed wilgocią i czynnikami zewnętrznymi, a także odpowiednie zabezpieczenie przed zakłóceniami sygnału.

Specjalistyczne kable i przewody Bitner to również produkty dedykowane do zastosowań w sieciach komputerowych. Są przeznaczone do transmisji danych, a także obrazu i dźwięku telewizyjnego. W asortymencie polskiego producenta można znaleźć także cała gamę pozostałych kabli, takich jak kable telekomunikacyjne, ognioodporne, bezhalogenowe czy sygnalizacyjne. Jeżeli potrzebujesz wysokiej klasy okablowania o uniwersalnym zastosowaniu – skorzystaj z naszego asortymentu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl